2711P-T12W22D8S | ALLEN BRADLEY | PanelView Plus 7 Standard 12 W Terminal
Manufacturer Part Number (MPN)
2711P-T12W22D8S
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Descripción
Attribute Value
Catalog Number 2711P-T12W22D8S
Display Size 12.1 inches
Display Type Widescreen TFT Color
Input Type Touch Screen
Communication DLR Ethernet Port
Input Voltage 24V DC (18-30V DC range)
Operating System Windows CE 6
Heat Dissipation 30 W (102 BTU)
Operating Temperature 0…55 °C (32…131 °F)
Non-operating Temperature -25…+70 °C (-13…+158 °F)
Relative Humidity 5…95% without condensation