100-C23L300 | ALLEN BRADLEY | Contactor Non-Reversing 600V 23A Max
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C23L300
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Descripción
MCS-C Contactor, IEC,23A, 200-220V 50Hz / 208-240V 60Hz, Single Pack