100-E12KJ10 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 12 A 24 50 60 Hz/20 60V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E12KJ10
Descripción
Contactor,IEC,12 A,24 60V 50 60 Hz/20 60V DC,3 NO Poles,1 NO 0 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals