100-E146KD11 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 146A 100 50 60 Hz/100 250V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E146KD11
Descripción
Contactor,IEC,146 A,100 250V 50 60 Hz/100 250V DC,3 NO Poles,1 NO 1 NC Auxiliary Contacts Bus Bar Connections