100-E16KD200 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 16A 100 50 60 Hz/100 250V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E16KD200
Descripción
Contactor,IEC,16A,100 250V 50 60 Hz/100 250V DC,2 NO 2 NC Poles,0 NO 0 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals