100S-C12EJ14C | ALLEN BRADLEY | MCS 100S-C Safety Contactor 3-P 12A
Manufacturer Part Number (MPN)
100S-C12EJ14C
Descripción
 100S-C12EJ14C MCS 100S-C Safety Contactor 3 Poles Rated Operating Current 12A 24V DC Electronic Coil Line Side Coil Termination 1 N.O. 4 N.C. Auxiliary Contacts