440L-R4KL1280YD | ALLEN BRADLEY | GuardShield Type 4 Rx 30-1280mm ILAS
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R4KL1280YD
Catalog Number: 440L-R4KL1280YD
Type: Receiver
Resolution: 30 mm (1.18 in.)
Protected Height: 1280 mm (50.4 in.)