440L-R4KL1600YD | ALLEN BRADLEY | GuardShield Type 4 Rx 30-1600mm ILAS
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-R4KL1600YD
Catalog Number: 440L-R4KL1600YD
Type: Receiver
Resolution: 30 mm (1.18 in.)
Protected Height: 1600 mm (63.0 in.)