512-AJC-13-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Combination Starter Disconnect
Manufacturer Part Number (MPN)
512-AJC-13-24R
Descripción
Catalog Number: 512-AJC-13-24R
Product Type: NEMA Combination Starter Disconnect
Size: NEMA Size 0
Enclosure Type: Type 1
Control Voltage: 24V 60Hz
Disconnect Type: Fusible
Fuse Clips: 30A Class R