512-BAAJ-3-4R-6P-24R | ALLEN BRADLEY | NEMA Combination Starter Disconnect
Manufacturer Part Number (MPN)
512-BAAJ-3-4R-6P-24R
Descripción
Catalog Number: 512-BAAJ-3-4R-6P-24R
Product Type: NEMA Combination Starter Disconnect
Size: NEMA Size 1
Enclosure Type: NEMA 1 General Purpose
Control Voltage: 24V 60Hz
Disconnect Type: Fusible
Fuse Clips: 30A Class R