6300V-25RVLFLEX | ALLEN BRADLEY | 6300V RVL cable accessory
Manufacturer Part Number (MPN)
6300V-25RVLFLEX
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Descripción
  • Product Code: 6300V-25RVLFLEX
  • Product Type: Industrial Monitor
  • Screen Size: 25.0"
  • Resolution: 16:9 1920x1080
  • Touchscreen: Resistive
  • Mounting Type: Flexible Mount
  • Power: 24 VDC