800F-11WE202 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-11WE202
Descripción
  • Catalog Number: 800F-11WE202
  • Legend Plate Style: 30 x 40 mm standard, two-piece snap-in (plate and frame)
  • Legend Color: White with black legend text
  • Legend Language: English
  • Text/Symbol: "SLOWER"
  • Font Size: Standard text/symbols
  • Dimensions: Width: 29.7 mm; Height: 39.7 mm