800F-12AE128 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-12AE128
Descripción
  • Catalog Number: 800F-12AE128
  • Legend Plate Style: 30 x 50 mm Standard, 2-Piece Snap-In (Plate and Frame)
  • Legend Color: Aluminum with Black Legend Text
  • Legend Language: English
  • Text/Symbol: FORWARD - REVERSE
  • Width: 49.5 mm
  • Height: 29.5 mm