800F-12WT126 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-12WT126
Descripción
  • Product Code: 800F-12WT126
  • Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'MANUALE' Text
  • Product Type: 22mm Accessory
  • Suitable for Push Button: Yes
  • Suitable for Illuminated Push Buttons: Yes
  • Suitable for Indicator Light: Yes
  • Suitable for Signalling Lamp: Yes
  • Suitable for Selector Switch: Yes
  • Width: 30 mm
  • Height: 50 mm