800F-34WU243 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-34WU243
Descripción
Product Code: 800F-34WU243
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with 'I - O - I' Text
Product Type: 22mm Accessory
Legend Plate Style: 30 x 40 mm, 1 Piece