800F-35AU906 | ALLEN BRADLEY | 22mm Accessory 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-35AU906
Descripción
Product Code: 800F-35AU906
Description: Legend Plate for 22mm Push Button with GRINDING SPINDLE Text
Product Type: 22mm Accessory
Legend Plate Style: 30 x 50 mm, 1 Piece