800F-PN5WX30 | ALLEN BRADLEY | 22mm Back of Panel Composite 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800F-PN5WX30
Descripción
  • Product Code: 800F-PN5WX30
  • Product Type: 22mm Back of Panel Composite
  • Illumination Lamp Type: Integrated White LED
  • Supply Voltage: 120V AC
  • Mounting Style: Plastic Latch Mount
  • Contact Block Type: 3 Normally Open (NO) Contacts
  • Hole Diameter: 22.5 mm