800FM-LF7MN3WQ10 | ALLEN BRADLEY | 22mm Momentary Push Button 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LF7MN3WQ10
Descripción
  • Part Number: 800FM-LF7MN3WQ10
  • Description: 22mm Momentary Push Button 800F PB
  • Type: Momentary Push Button
  • Material: Metal
  • Illumination: Illuminated
  • Button Type: Flush
  • LED Type: Integrated LED
  • LED Color: White LED
  • Mounting: Metal Latch Mount
  • Voltage: 24V AC/DC