800FM-LMP44MQ3RQ13 | ALLEN BRADLEY | 22mm Push Pull Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LMP44MQ3RQ13
Descripción
  • Part Number: 800FM-LMP44MQ3RQ13
  • Description: 22mm Push Pull Operator 800F PB
  • Function: Push-Pull
  • Size: 40mm
  • LED: Red, Integrated (screwless)
  • Voltage: 24V AC/DC (Incand or LED)