800FM-LSM25N | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LSM25N
Descripción
  • Part Number: 800FM-LSM25N
  • Type: 22mm Selector Switch
  • Series: 800F PB
  • Position: 2 Position