800FM-LSM25PN5WX01 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LSM25PN5WX01
Descripción
  • Part Number: 800FM-LSM25PN5WX01
  • Type: 22mm Selector Switch
  • Series: 800F PB
  • Position: 2 Position
  • Material: Metal
  • Operation: Maintained
  • Lens Color: Yellow
  • Orientation: Standard Orientation
  • Illumination: Integrated LED
  • Mounting: Plastic Latch Mount
  • Voltage: 120V AC