800FM-LU2F2E3 | ALLEN BRADLEY | 22mm Multi-Operator 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-LU2F2E3
Descripción
  • Part Number: 800FM-LU2F2E3
  • Type: 22 mm Multi-Operator Push Button
  • Series: 800F PB
  • Positions: 2 Position