800FM-P4MQ7R | ALLEN BRADLEY | 22mm Pilot Light 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FM-P4MQ7R
Descripción
  • Catalog Number: 800FM-P4MQ7R
  • Product Type: 22mm Pilot Light 800F PB
  • Operator Type: Pilot Light
  • Operator Construction/Material: Round Metal (IP66, Type 4/13)
  • Illumination Color: Red
  • Packaging: Standard Pack (Qty. 1)
  • Hole Diameter: 22.5 mm