800FP-CA1U100 | ALLEN BRADLEY | 22mm Momentary Push Button 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-CA1U100
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Descripción
  • Catalog Number: 800FP-CA1U100
  • Series: 800F
  • Type: 22mm Momentary Push Button
  • Material: Plastic
  • Speed: 1-Speed
  • Symbol: Single Arrow
  • Operator Color: White
  • Text: Blank
  • Environmental Rating: IP66, Type 4
  • Mounting Hole Size: 22.5mm