800FP-LSL33 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-LSL33
Descripción
  • Product Code: 800FP-LSL33
  • Product Type: 22mm Illuminated Selector Switch
  • Operator Function: Spring Return from Left, 3 Position