800FP-LSM34PN5RX20 | ALLEN BRADLEY | 22mm Selector Switch 800F PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800FP-LSM34PN5RX20
Descripción
Product Code: 800FP-LSM34PN5RX20
Product Type: 22mm Selector Switch
Operator Type: Illuminated Selector Switch
Operator Function: Maintained, 3 Position
Switch Orientation: Standard
Enclosure Compatibility: Integrated LED, Plastic Latch Mount
Voltage: 120V AC