800H-24JRG91KB7 | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800H PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800H-24JRG91KB7
Descripción
  • Product Code: 800H-24JRG91KB7
  • Product Type: 30mm Selector Switch
  • NEMA Rating: Type 4/4X/13
  • Illumination: Yes
  • Positions: 3 Position
  • Voltage: 24V AC/DC