800T-24JR91KB7AA | ALLEN BRADLEY | 30mm Selector Switch 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-24JR91KB7AA
Descripción
  • Catalog Number: 800T-24JR91KB7AA
  • Operator Type: Selector switch
  • Number of Positions: 3
  • Operation: Spring return from both sides
  • Hole Diameter: 30.5 mm
  • Illumination: Yes, with incandescent lamp
  • Input Voltage: 24V AC/DC