800T-QM24RA1 | ALLEN BRADLEY | 30mm Momentary Push Button 800T PB
Manufacturer Part Number (MPN)
800T-QM24RA1
Descripción
  • Catalog Number: 800T-QM24RA1
  • Operator Type: Momentary Contact Push Button
  • Hole Diameter: 30.5 mm
  • Enclosure Rating: Type 4/13
  • Illumination: Incandescent, 24V AC/DC