CDL4UEMOV-30V | CONNECTWELL | 4 sq.mm Surge Suppressor Terminal Block in Grey Colour Suitable For 30 V
This product will be delivered in 8–10 weeks.
Manufacturer Part Number (MPN)
CDL4UEMOV-30V
Original Equipment Manufacturer
CONNECTWELL
Descripción
Technical Data
Rated Voltage 500 V
Rated Current 32 A
Tightening Torque 0.5 Nm