Manufacturer Part Number (MPN)
CMDB12BK
Original Equipment Manufacturer
CONNECTWELL
Descripción
Technical Data
Rated Voltage 1000 V
Rated Current - Input Side 57 A
Rated Current - Output Side 32 A
Tightening Torque - Input Side 1.2 Nm
Tightening Torque - Output Side 0.5 Nm