KR26XLLH | NTN | Roller Bearing
Manufacturer Part Number (MPN)
KR26XLLH
Original Equipment Manufacturer
NTN
Descripción
Main Dimensions and Parameters
External Diameter (D) 26 mm
Width (B) 13 mm
Width (Dw) 1.5 mm
Width (C) 12 mm
Height 26 mm