MPAR-A3600E-M2A | ALLEN BRADLEY | MP-Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-A3600E-M2A
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
Descripción
  • Product Code: MPAR-A3600E-M2A
  • Series: MP-Series Electric Cylinders
  • Actuator Frame Size: Size 100, 115 mm (4.53 in.)
  • Rod Stroke Length: 600 mm (23.62 in.)
  • Mechanical Drive/Screw Lead/Motor Type: 10 mm/rev (0.394 in./rev)