MPAR-B3100H-M4B | ALLEN BRADLEY | MP-Series Electric Cylinder
Manufacturer Part Number (MPN)
MPAR-B3100H-M4B
Descripción
Product Code: MPAR-B3100H-M4B
Product Line: MP-Series Electric Cylinders
Stroke Length: 100 mm (4.15 in.)
Voltage: 460V AC
Feedback Type: Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder
Brake: 24 VDC Brake