PRC1001P24 | SALZER | Power Relay 4 Pin 24V DC Type PRC
Manufacturer Part Number (MPN)
PRC1001P24
Original Equipment Manufacturer
SALZER
Descripción
  • Brand : Salzer
  • Product Code : PRC1001P24
  • No of Poles : 1+E
  • Rating AMP : 100A