SK-RT-PIB1-C302D302-XT | ALLEN BRADLEY | PF750TS Kit Power Intf Board Fr7 XT
Manufacturer Part Number (MPN)
SK-RT-PIB1-C302D302-XT
Descripción
  • Product Code: SK-RT-PIB1-C302D302-XT
  • Description: PF750TS Kit Power Interface Board Frame 7 XT
  • Current Ratings: 302A at 400V, 302A at 480V