TLP-B145-250-DKMC4S | ALLEN BRADLEY | Kinetix TLP Servo Motor
Manufacturer Part Number (MPN)
TLP-B145-250-DKMC4S
Descripción
  • Product Code: TLP-B145-250-DKMC4S
  • Product Type: Kinetix TLP Servo Motor
  • Voltage: 400V AC
  • Frame Size: 145mm Bolt Circle Frame Size
  • Encoder Type: 24-bit single-turn absolute encoder, multi-turn with battery required
  • Shaft: Smooth shaft
  • Brake: w/ 24V DC Brake