100-C23EJ300 | ALLEN BRADLEY | MCS-C Contactor Non-Reversing4-P, 23A
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C23EJ300
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
MCS-C Non-Reversing Contactor, IEC, 4 Poles, Rated Operating Current 23A, 24V DC Electronic Coil, 3 N.O. 1 N.C. Main Contact Configuration, Line Side Coil Termination, Screw Terminals