100-C23S10 | ALLEN BRADLEY | Contactor Non-Reversing 600V Max 23A Max
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C23S10
Original Equipment Manufacturer
ALLEN BRADLEY
説明
MCS-C Contactor, IEC,23A, 127V 50Hz, Single Pack