100-C30EJ00 | ALLEN BRADLEY | IEC Contactor, 24V DC Electronic Coil, Screw Terminals
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C30EJ00
説明
CONTACTOR DATA
Terminal Type Screw Terminals
Rated Operating Current, AC-3 30A
Coil Voltage 24V DC Electronic Coil
No. of Poles 3 Poles