100-C30UKJ10 | ALLEN BRADLEY | IEC Contactor, 24V 50/60Hz, Screw Terminals, Load Side, 30A, 1 N.O. 0 N.C. Auxiliary Contact Configuration
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C30UKJ10
説明
CONTACTOR DATA
Terminal Type Screw Terminals
Rated Operating Current, AC-3 30A
Coil Voltage 24V 50/60Hz
No. of Poles 3 Poles