100-C30X00 | ALLEN BRADLEY | Contactor Non-Reversing 600V Max 30A Max
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C30X00
説明
MCS-C Contactor, IEC,30A, 42V 50Hz / 48V 60Hz, Single Pack