100-C37KA10 | ALLEN BRADLEY | Contactor Non-Reversing 600V Max 37A Max
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C37KA10
説明
MCS-C Contactor, IEC,37A, 240V 50/60Hz, Single Pack