100-C43KF00 | ALLEN BRADLEY | IEC Contactor, 230V 50/60Hz, Screw Terminals
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C43KF00
説明
CONTACTOR DATA
Terminal Type Screw Terminals
Rated Operating Current, AC-3 43A
Coil Voltage 230V 50/60Hz
No. of Poles 3 Poles