100-C60DJ01 | ALLEN BRADLEY | MCS-C Contactor, IEC, 3P, 60A, 24VDC Coil
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C60DJ01
説明
100-C60DJ01 MCS-C Contactor, IEC, 3 Poles, Rated Operating Current 60A, 24V DC Coil with Integrated Diode, 0 N.O. 1 N.C. Auxiliary Contact Configuration, Screw Terminals