100-C97A10 | ALLEN BRADLEY | Contactor 97A IEC 240V 60 Hz AC 3
Manufacturer Part Number (MPN)
100-C97A10
説明
Contactor,97 A,IEC,240V 60 Hz,AC,3 Normally Open Poles,240V AC 60 Hz,1 NO Contacts & 0 NC Contacts Single Pack  Line Side Coil Termination Screw Terminals Motor Load