100-E116KD11 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 116 A 100 50 60 Hz/100 250V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E116KD11
説明
Contactor,IEC,116 A,100 250V 50 60 Hz/100 250V DC,3 NO Poles,1 NO 1 NC Auxiliary Contacts Bus Bar Connections