100-E12KD10 | ALLEN BRADLEY | Contactor IEC 12 A 100 50 60 Hz/100 250V DC
Manufacturer Part Number (MPN)
100-E12KD10
説明
Contactor,IEC,12 A,100 250V 50 60 Hz/100 250V DC,3 NO Poles,1 NO 0 NC Auxiliary Contacts Screw Terminals