100S-C12EJ14BC | ALLEN BRADLEY | MCS 100S-C Safety Contactor 3-P 12A
Manufacturer Part Number (MPN)
100S-C12EJ14BC
説明
 100S-C12EJ14BC MCS 100S-C Safety Contactor 3 Poles Rated Operating Current 12A 24V DC Electronic Coil Line Side Coil Termination, 1 N.O. 4 N.C. Auxiliary Contacts Bifurcated Contact