440L-G4JL0640YD | ALLEN BRADLEY | GuardShield Cascade Tx 14-640mm ILAS
Manufacturer Part Number (MPN)
440L-G4JL0640YD
Catalog Number: 440L-G4JL0640YD
Type: Type 4 Safety Light Curtain
Resolution: 14 mm (0.55 in.)
Protected Height: 640 mm (25.2 in)